NOVINKY / ZMĚNY 2022

30.01.2022

Každý rok přináší jisté novinky  a změny a tento rok tomu nebude bohužel jinak .. :) Některé klientky potěším, některé třeba zklamu .. ale bohužel to je dnešní doba :(

Za ty 3 roky jsem našla mezi spousty klientkami i veliké kamarádky, se spoustou z Vás mám opravdu hodně přátelský vztah a jsem za to neskutečně šťastná. D Ě K U J I za Vás ♥ 

Novinky a změny, které přichází v platnost od 1.2.2022

Z R U Š E N É  O Š E T Ř E N Í

Jedna z těch špatných zpráv, ze které jsem i já sama smutná, že MALU WILZ ruší bohužel spousty produktů .. důvod je prostý .. my češi produkty milujeme a němci ne, a proto se ruší :D logika hadr, ale co už no .. NICMÉNĚ se ruší sakra oblíbené ošetření COFEE TO GO :( a to mě teda dost mrzí .. protože to jste si dost zamilovaly .. ale doufám, že přijdou s nějakou podobnou peckou !! 

Další ošetření, které se ruší je CHAMPAGNE  .. co k tomu říct no .. vy víte, jakou já měla radost, že moje milovaná kosmetika udělala ošetření ze šampáňa :D možná proto jste mi taky začaly nosit od té doby jako dárečky alkohol v podobě sektu :D :D :D .. nicméně v tom se u mě nic nemění, noste mi to klidně dál, tím já nepohrdnu .. NIKDY :D 

A to se jedná i o zrušení produktů v ostatních ošetřeních, takže budou lehce pozměněny :)

N O V É  O Š E T Ř E N Í 

Ale jako kompenzace za zrušené ošetření tu mám ošetření nové a to ALOE VERA .. které úžasně voní a je vhodné pro všechny typy pleti a je ideální pro ty, kdo si chcete dopřát relax a uvolnění a dát pleti to nejlepší za tu nejnižší cenu. 

Pak je tu ještě ošetření CAVIAR GOLD, které je zase naopak nejdražší ošetření v salonu. Je to jedno z nejluxusnějších ošetření v salonu. Obsahuje kaviárový extrakt a částečky zlata. Totální pecka v kosmetice s dokonalými účinky.  

Z R U Š E N Í  N Ě K T E R Ý C H  S L U Ž E B

Po delších úvahách jsem se rozhodla z nabídky vyřadit epilace tělové části (ruce, nohy, záda .. ) tudíž momentálně můžete využít epilace pouze obličejové části, podpaží a třísla. Bohužel to nepůjde ani občas výjimečně, jelikož už na to nemám ani prostředky :)    

N O V Ý   C E N Í K 

Jedna z největších nočních můr všech .. nový ceník :/ a ano bohužel se to dotklo i mě .. i když ano, slíbila jsem, že nebudu delší dobu ceník měnit. To jsem ale netušila, že opět zdraží distributor kosmetiky Malu Wilz, zároveň distributor vosku Lycon a celkové náklady salonu. 

I když je to pro spoustu lidí nepředvídatelné, tak v cenách za kosmetiku či jiné služby se neskrývají jen náklady za produkty na danou službu. Je v tom mnohem víc a myslím, že i o tom brzy napíšu příspěvek, zajímalo by Vás to? 

Ceny se mění i u prodejní kosmetiky, ne tedy u všeho, ale u pár Vašich oblíbených věcí ano :) 

A K Č N Í   O Š E T Ř E N Í

Rozhodla jsem se, udělat AKČNÍ ošetření, které bude jen na nějakou dobu (valentýnská akce, MDŽ, léto, podzim, zima ..) Pro Vás to je tak příležitost vyzkoušet něco nového. Chtěla jsem to tak už loni, ale covid mi mé plány poněkud překazil :/ tak doufám, že tentokrát už vše bude možné udělat podle mých představ :) 

 D Á R K O V É  P O U K A Z Y

Momentálně je stopnutý prodej dárkových poukazů, jelikož chystám nové i včetně vizitek a dalších věcí. Pokud chcete tedy někomu udělat radost, je možné dobít například kredit + s dárkovým věnováním. Nutno ovšem vědět dopředu. 

V Ě R N O S T N Í   P R O G R A M

Vyslyšela jsem Vaše prosby a ráda bych obnovila věrnostní program a dala Vám tak za odměnu nějaké výhody :) zatím vše ladím k dokonalosti, ale určitě se ho dočkáte v co nejbližší době :) 

S P E Š L  N O V I N K A

a tu si nechám zatím pro sebe ♥ 

A to je prozatím vše .. prosím mrkněte na NOVÝ CENÍK a dejte mi vědět, kdo by se rozhodl salon již nenavštěvovat ať mohu případně Váš termín nabídnout dál. DĚKUJI ♥