KOSMETICKÁ PÉČE

Pravidelná kosmetická péče udrží vaší pleť čistou, svěže mladistvou, zdravou. Pomáhají k vyhlazení vrásek a předchází jejich tvorbě. Vyčistí a omladí pokožku na vašem obličeji, krku i dekoltu. Během poskytnuté péče si příjemně odpočinete a zbavíte stresu u relaxační hudby. Ze salonu odejdete se skvělým pocitem, že jste své pleti dopřáli dokonalou péči.

Ke každému klientovi přistupuji individuálně a s maximální péčí. Před každou první péčí je prováděna konzultace a vyplnění klientské karty, abych zjistila jakou kosmetiku používáte, na jakou péči jste zvyklí, zda máte nějaké alergie apod. Poté následuje péče podle Vámi zvoleného kosmetického ošetření a podle diagnostiky Vaší pleti. Po ošetření v salonu zdaleka Vaše návštěva nekončí, můžete se těšit na závěrečnou relaxaci s kávou, bylinným čajem či vodou, v ten moment si můžete vyzkoušet doporučené přípravky na domácí péči pro zvýšení efektu ošetření či produkty z dekorativní kosmetiky.

Spolupracuji a používám profesionální značku MALU WILZ a LYCON. 


ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE

V salonu používám ultrazvukovou špachtli RECLAR, která je hypoalergení a ryzí zlato na sondě minimalizuje podráždění kůže. Špachtle nabízí kvalitní služby pro Vaší krásu.

JAKÉ JSOU VÝHODY ULTRAZVUKOVÉ ŠPACHTLE?

Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí je moderní metoda, která je šetrná a naprosto bezbolestná. Funguje na principu vysokofrekvenčních vibrací a je také vhodná i pro klienty s velmi citlivou pletí či kuperózou. Ultrazvuková špachtle umožňuje přísun aktivních látek hluboko do nitra pokožky a proto je vhodná i na zapracování sér. Rozjasňuje pleť a aktivuje její metabolismus. Při pravidelné profesionální péči je možné s její pomocí zmírnit projevy akné a předejít předčasnému stárnutí pleti. Pleť je po ošetření svěží, čistá, projasněná a bez známek zarudnutí.


KDY SE POUŽITÍ ŠPACHTLE NEDOPORUČUJE:

  • implantované defibrilátory nebo stimulátory
  • implantovaná elektronická zařízení
  • rakovina
  • nakažlivé, přenosné a zánětlivé choroby (i např.: opar)
  • epilepsie
  • otevřené rány
  • těhotenství

CHROMOTERAPIE 

neboli terapie barvami

PHOTONIC je kosmetický přístroj pro ošetření pleti chromoterapií. Využívá tři barvy světla - modrá, červená, žlutá.

Světlo a barvy na nás působí velmi intenzivně, i když si toho nejsme mnohdy vědomi. Mají na lidské tělo i psychiku celou řadu blahodárných účinků, což je prokázáno při léčbě psychických i fyzických onemocnění.

Aplikace chromoterapie velmi výrazně zesiluje účinky kosmetické péče a činí ji mnohem komplexnější. 

Každá barva světla působí na pokožku jinak a přináší výrazné kosmetické účinky jako je například omlazení pleti, zklidnění podráždění, zmírnění akné, zesvětlení pigmentových skvrn a další.

Barevné světlo a jeho účinky

MODRÉ světlo

Kosmetický účinek - klidní a mírní projevy akné, lupénky či ekzému, zklidňuje podráždění pleti

Celkový stav - napomáhá k lepšímu spánku, přináší klid a rovnováhu, vhodné proti stresu a nespavosti


ČERVENÉ světlo

Kosmetický účinek - proniká do hlubších vrstev pokožky, podporuje obnovu kolagenových vláken, vyhlazuje vrásky, mírní váčky pod očima

Celkový stav - povzbuzuje nervovou soustavu, dodává tělu energii, napomáhá překonat únavu


ŽLUTÉ světlo

Kosmetický účinek - stimuluje lymfatický a nervový systém, zvyšuje kožní imunitu, napomáhá zesvětlovat pigmentové skvrny

Celkový stav - stimuluje aktivitu mozku, povzbuzuje paměť