NOVINKY

Ve skupince Salon ANDY na facebooku najdete veškeré mé oblíbené produkty a technologie i s cenami 🤍

D Ě K U J I všem úžasným nevěstám letošního roku za důvěru. Bylo Vás letos opravdu hodn a každá svatba měla své kouzlu. Navštívila jsem nová místa a potkala spoustu úžasných lidí a já všem moc děkuji :)

Svět se začal vracet do normálu a školy začaly klasicky fungovat, a proto mě opět oslovila má milovaná paní mistrová ze střední školy, kde jsem studovala, kvůli návštěvě slečen z 1.ročníku kosmetiček.

Díky rezervačnímu systému Vám chodí den před návštěvou upozorňující sms, kdy vy máte možnost mi zavolat, že Vám do toho něco přišlo, jste nemocné nebo prostě z jakéhokoliv důvodu nemůžete dorazit a já mám čas termín někým nahradit ..

Mám pro Vás jednu nemilou zprávu, ale bohužel musím opět na nějakou dobu vyhlásit STOP STAV na VŠECHNY služby .. tudíž jak na kosmetická ošetření, tak jakékoliv úpravy obočí a lash lifting .. Mě neskutečně těší Váš zájem o mé služby, ale opravdu bohužel není možné vzít všechny .. snažím se Vám vždy jakkoliv vyhovět, ale opravdu už nelze...

DOVOLENÁ

10.08.2021

Už jsem myslela, že to letos ani nedopadne, ale nakonec alespoň pár dní ..

Spoustě z Vás jsem již udělala telefonem ohledně termínu radost dnes, dalším ji udělám hned zítra Bohužel to nebude jen tak a návštěva salonu je opět ovlivněna několika podmínkami, dezinfekce atd jsou samozřejmostí .. je tu ale pár novinek !!

!! BIRTHDAY AKCE !! Salon slavil narozeniny a když to nemůžeme oslavit jinak, připravila jsem pro Vás alespoň akci na produkty

2.NAROZENINY

08.04.2021

Říká se, že první 2 roky ve službách jsou nejhorší .. všichni mě strašili .. salon ve Dvoře? Vždyť jich tady je tolik a je tady škola ..

Nový CENÍK

31.03.2021

Dnes mám takovou ne úplně dobrou zprávu, ale věřím, že ji pochopíte. Loni touhle dobou jsem měnila ceník a tento rok tomu nebude bohužel jinak. Ale slibuji, že to bude na nějaký čas finální verze !!