NOVINKY

WELCOME 2021

01.01.2021

A máme tu nový rok a s ním nové výzvy a cíle .. a to nejen ty životní, ale i pracovní. Na začátek bych chtěla znovu VŠEM poděkovat za Vaši přízeň v této nelehké době, že se ke mně vracíte a že respektujete neustálé změny v termínech kvůli častému zavírání a otevírání ..

Tento rok byl poněkud jiný, ale i přesto se v něm najde spousta pozitiv (a ne těch covidových) .. jen je třeba je najít nebo si je uvědomit..

Krásné a poklidné Vánoce a šťastný nový rok 2021 přeje Salon ANDY. Užívejte vánoční pohodu a já se na Vás budu moc těšit v lednu <3

Tak zítra se na Vás zase těším po týdenní pauze... Během zítřka po tiskovce a při volné chvilce, kdy budeme vědět víc ohledně nových opatření či znovu uzavření, se ozvu všem, koho jsem musela zrušit tento týden ..

Ač tedy velice nerada, ale bohužel musím salon opět zavřít a to do 13/12 .. tentokrat ne kvůli vládnímu nařízení, ale kvůli nařízení z krajské hygieny, kdy mám povinnou karanténu kvůli kontaktu s někým pozitivním ..

Ráda bych zde napsala pár informaci, jak to je a bude v průběhu prosince

Huraaa, konečně se zase uvidíme :) všechny prosincové termíny jsou PLATNÉ

Dnešní doba vyžaduje jisté změny, proto se pro ně rozhodla i kosmetická značka MALU WILZ, se kterou spolupracuji. Jak jistě víte, MALU WILZ je profesionální kosmetická značka, což znamená, že ji nemůžete sehnat nikde volně přístupnou ke koupi. Jen v kosmetických salonech nebo přes kosmetičky či obchodní zástupkyně. To byl i jeden z důvodů, proč mě...

Myslím, že veliká většina lidí miluje šampaňské .. ale co se stane když Vaše oblíbená kosmetická značka přidá do svých produktů extrakt ze šampaňského? Vznikne LUXUSNÍ ošetření CHAMPAGNE :)