NOVINKY

!! BIRTHDAY AKCE !! Salon slavil narozeniny a když to nemůžeme oslavit jinak, připravila jsem pro Vás alespoň akci na produkty

2.NAROZENINY

08.04.2021

Říká se, že první 2 roky ve službách jsou nejhorší .. všichni mě strašili .. salon ve Dvoře? Vždyť jich tady je tolik a je tady škola ..

Nový CENÍK

31.03.2021

Dnes mám takovou ne úplně dobrou zprávu, ale věřím, že ji pochopíte. Loni touhle dobou jsem měnila ceník a tento rok tomu nebude bohužel jinak. Ale slibuji, že to bude na nějaký čas finální verze !!

Skvělá zpráva pro všechny kdo ke mě neustále bloudí .. Salonek slaví za pár dní 2 roky, tak jsem mu nadělila dáreček v podobě polepů na okna <3

LumiSpa

15.03.2021

𝕃𝕦𝕞𝕚𝕊𝕡𝕒 Já jsem v těchto věcech často skeptická, ale potom co jsem to sama vyzkoušela, tak musím říct, že jsem opravdu překvapená !!

Doba bez kosmetiky je dlouhá a domácí péče je to jediné co pro sebe teď může člověk udělat, aby pleť byla stále krásná .. Sestavila jsem 5 balíčků vhodné pro všechny typy pleti ale i pro aknózní a problematickou pleť ve více cenových kategoriích a to i včetně kartáčku LumiSpa i bez ..

NU SKIN

03.03.2021

Věřím, že spoustu z Vás touto zprávou potěším, když řeknu, že jsem začala spolupracovat s firmou NU SKIN, která se řadí mezi světové špičky v technologiích pro domácí péči! A domácí péče je teď to jediné co člověk pro sebe může udělat společně se správně zvolenými produkty.

Přiznám se, že mi trvalo než jsem se naladila a zase namotivovala zpět na svou obvyklou pracovní vlnu a něco dělala .. !! Navíc i v téhle době totiž můžete poznat nové super lidi díky video hovorům a online školením a webinářům .. a mě tohle neskutečně nakoplo k novým věcem a projektům !!

Nejedná se pouze jen o líčení na svatbu, ale budou i balíčky pro rozlučku se svobodou !! Těžko ale říct, jak to vůbec s letošní svatební či rozlučkovou sezónou bude ..

VYHRÁLA jsem s touto mojí kráskou 3.místo ve vizážistické soutěži díky odborné porotě.

WELCOME 2021

01.01.2021

A máme tu nový rok a s ním nové výzvy a cíle .. a to nejen ty životní, ale i pracovní. Na začátek bych chtěla znovu VŠEM poděkovat za Vaši přízeň v této nelehké době, že se ke mně vracíte a že respektujete neustálé změny v termínech kvůli častému zavírání a otevírání ..