BROW BAR - péče o obočí a řasy

- Oči jsou okno do duše a obočí je jeho rám -

Precizní úprava obočí se v dnešní době stává velice významným trendem. Obočí nám rámuje obličej, a proto bychom mu měli věnovat co největší pozornost. Z toho důvodu pro Vás sleduji nejnovější trendy v úpravě a barvení obočí , a proto je tu pro Vás BROW BAR plný komplexní péče o obočí.

Co Brow Bar obnáší:

  • konzultace tvaru obočí
  • tvarování obočí technikou brow mapping
  • barvení obočí (klasická barva, Brow Henna)
  • úprava pinzetou, voskem LYCON
  • závěrečná péče včetně korekce

- BROW BAR je SAMOSTATNÁ služba bez kosmetické péče -

- Klasická úprava obočí je součástí každé kosmetické péče -

Barvení obočí a řas

Barvení obočí a řas dodává nejen barvu a lesk, ale i iluzi většího objemu a plnosti. Zesílí Váš pohled bez toho, abyste potřebovala řasenku či tužku na obočí.

Barvy Thuya působí dvojím účinkem. Nejen, že dodávají Vašim řasám a obočí barvu, ale působí také jako kosmetická péče. Díky účinným látkám včetně KERATINU a ARGANOVÉHO OLEJE budou Vaše řasy a obočí posílené, obnovené a hydratované.

KERATIN - hlavní složka svrchní vrstvy pokožky, jeho hlavním účinkem je posílení a oprava. Navíc dodává odolnost, nepropustnost a lesk

ARGANOVÝ OLEJ - hydratuje a obnovuje jejich hebkost. Rychle se vstřebává do chloupků, kde opravuje, vyživuje a dodává jim hedvábný, mladistvý a zdravý vzhled. Jeho vlastnosti také podporují pružnost chloupků.

ACTIVE COLOR - speciální složení barev pro dosažení lepších výsledků s intenzivními a dlouhotrvajícími barvami