PRVNÍ NÁVŠTĚVA

OBJEDNÁNÍ
OBJEDNÁNÍ

Objednávat se můžete online, telefonicky, přes sms či e-mail. Veškeré změny termínů řešte prosím vždy telefonicky na tel. 728 030 606 v pracovní dny 9-19 hod. Pokud telefon nezvedám, ozvu se Vám hned jak to bude možné.

KONZULTACE
KONZULTACE

Při první návštěvě je vyplňována Klientská karta, kdy se uvádí osobní údaje. Probereme alergie, případné kontraindikace, vaši představu a zvolíme to správné ošetření přímo pro Vás.

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ
KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

Kosmetické ošetření se provádí na lehátku, které je s paměťovou pěnou a paměťovým polštářkem. Takže poležení je opravdový relax a nebolí Vás záda z delšího ležení. Navíc Vás zachumlám do opravdu úžasně měkounké deky. 

ÚPRAVA OBOČÍ
ÚPRAVA OBOČÍ

Součástí KAŽDÉHO kosmetického ošetření je úprava a barvení obočí. Nemusíte si tedy k ošetření přidávat, v online rezervačním systému, službu úpravu obočí.

ZÁVĚREČNÁ PÉČE
ZÁVĚREČNÁ PÉČE
Po kosmetického ošetření následuje závěrečná péče, která zahrnuje i opravdu jemné denní líčení. Lehký krém, který sjednotí Váš tón pleti, jemný stín, zvýrazní se řasy a obočí a je hotovo. 
PLATBA A NOVÝ TERMÍN
PLATBA A NOVÝ TERMÍN

Po skončení celé služby se domluvíme na další termín, který by měl byt po alespoň 5ti týdnech. Cenu vybraného ošetření víte vždy před ošetřením, takže nemusíte přemýšlet o tom, jestli jste si vzali dost hotovosti, ale můžete v klidu relaxovat. Navíc můžete platit i kartou. 

A výsledek?

Zázemí pro klienty
Zázemí pro klienty

Zázemí vyhrazené pro klienty, kde si můžete odložit své věci. Na toaletním stolku najdete vše potřebné jako je například parfém, suchý šampon, lak na vlasy, hřeben, papírové kapesníky .. 

Kosmetické lehátko
Kosmetické lehátko

Kosmetické lehátko, které je vylepšeno paměťovou pěnou a paměťovým polštářkem pro to nejlepší poležení. Možnost zvednutí nohou výš nebo uzpůsobit lehátko do polohy co Vám bude vyhovovat. V zimním období je na lehátko přidaná vyhřívaná podložka.