NU SKIN

Nu Skin je světová značka určená především na domácí péči, která lidem pomáhá vypadat a cítit se mladě díky velkému portfoliu prvotřídních produktů, které vyhrávají ocenění a spojují to nejlepší z vědy, přírody a technologie. 

Já využila této nabídky a produkty jsem sama vyzkoušela na sobě a musím říct, že opravdu výsledky předčily i má očekávání !! 

  • dokonale vyčištěná pleť
  • snížená viditelnost pórů
  • zjemněné vrásky
  • promasírovaný a zpevněný obličej
  • projasněná pokožka

Momentálně jsem se absolutně zamilovala do technologie LUMI SPA, což je čistící kartáček na dokonalé odlíčení a vyčištění pleti. 

Co nejdřív se chystám vyzkoušet i GALVANIC SPA a GALVANIC SPA BODY, protože ty výsledky? Naprostá pecka, ale opět vše chci vyzkoušet na sobě :) 

Produkty obsahují složku ageLOC, což je směs anti-ageingových složek, které pomáhají udržovat mladistvý vzhled.

Máte už doma nějaký z produktů a chcete si nakupovat gelíky či nové technologie za výhodnější ceny? Stačí se zaregistrovat do VIP členství a objednávat můžete v klidném pohodlí Vašeho domova. 

Jste kosmetička, brow & lash stylistka, vizážistka nebo kdokoliv, kdo chce nabízet tyto produkty svým klientkám, kolegyním či kamarádkám? Pak mě neváhejte kontaktovat a můžete se rovnou přihlásit do naší NU SKIN FAMILY !! 

Máte už registraci a chcete si objednat své oblíbené produkty za výhodné ceny? Navštivte můj e-shop a objednejte si jakýkoliv z Vašich oblíbených produktů až k Vám domů. Stačí se jen v pravém horním rohu přihlásit a hned uvidíte výhodnější ceny.