ZAVŘENO do 13/12

08.12.2020

Ač tedy velice nerada, ale bohužel musím salon opět zavřít a to do 13/12 .. tentokrat ne kvůli vládnímu nařízení, ale kvůli nařízení z krajské hygieny, kdy mám povinnou karanténu kvůli kontaktu s někým pozitivním .. 

Já sama jsem díky bohu NEGATIVNÍ .. Tudíž se nic netýká nikoho z Vás, kdo jste u mě byl !! 

Každopádně i tak bohužel musím být doma a pracovat nesmím. Není to pro mě lehká situace, když jsem byla v práci pouhé 2 dny a velice mě to mrzí kvůli Vám všem, kteří jste měli radost z termínů ještě před Vánoci. 

Musela jsem opět zrušit 30 klientů, které jsem minuly týden obvovala a udělala jim radost s termínem .. no bohužel .. :(

DĚKUJI za spoustu pozitivních a velice milých zpráv a slov od Vás. Moc si toho vážím a jsem ráda, že celou tuto situaci berete a chápete.

Považuji za správné, Vám celou tuto informaci sdělit, jelikož se tato pandemie týká opravdu nás všech a že se skutečně tohle všechno děje a je třeba na sebe dávat pozor !! A nerada bych, aby se jakákoliv nepravdivá informace, jak to je a není, dostala ke komukoliv z Vás, protože bohužel i takové věci se stávají .. Doufám, že alespoň ten příští týden budu moct pracovat, že salony opět vláda nezavře. 

Veškeré poukazy a objednané produkty bude možné vyzvednout od PONDĚLÍ 14/12 

 DĚKUJI za pochopení a PROSÍM pokud víte, že jste byli s někým v kontaktu nebo se necítíte dobře .. prosím Vás o přehození termínu !! Opatrujte se