SVATEBNÍ sezóna 2021

06.10.2020

Svatební sezónu 2020 máme pomalu u konce a já bych chtěla moc poděkovat všem nevěstám za tento nádherný svatební rok. Všechny svatby byly úžasné a já jsem ráda, že jsem mohla být součástí Vašeho velikého dne. 

Děkuji, že mi posíláte takové nádherné fotky a píšete krásná slova a recenze. V říjnu mě ještě jedna svatba čeká i přes všechna opatření, která platí od 19.10. 

V letošním roce jsem líčení vylepšila o lepší světlo, protože ne na každém místě je světla dostatek, které je k líčení třeba .. A zároveň vždy velice potěší i fotografy a kameramany pro jejich práci. Na jedné ze svateb jsem měla možnost využít i vizážistickou židli pro Vaše i mé lepší pohodlí při práci a zamilovala jsem se natolik, že už ji pro Vás mám v salonu připravenou na další rok .. A to není zdaleka všechno .. když koronavirové období dovolí, tak 11/11 bych měla absolvovat nový vizážistický kurz s Pavlem Bauerem, který líčí například v pořadu StarDance a spoustu dalších celebrit. Tak doufám, že druhý termín přeložený z května už dopadne a já budu moct posunout své zkušenosti zase o level výš. 

Tak držte palce, ať to výjde :))

Zamluvené termíny na rok 2021 jsou: 

21.5.2021 

26.6.2021 

31.7.2021 

Takže kdo již znáte své datum a chcete mít jistotu volného termínu, neváhejte mě kontaktovat :)

 Vaše ANDY