Skupina SALON ANDY

25.10.2020

Napadla mě myšlenka založit soukromou skupinu pro Vás stálé klientky. Do skupiny se dostanou opravdu jen Ti co ke mně chodíte pravidelně, ať už na kosmetické ošetření, lash lifting či na úpravu obočí. 

A čím je tato skupina zajímavá? 

 UVIDÍTE CENY PRODUKTŮ - protože jak víte, Malu Wilz má nastavená určitá pravidla, proto nikde neudávám ceny, ale po konzultaci s vedením, je to takto možné a vy tak můžete kdykoliv nahlédnout a objednat si Vámi oblíbeny produkt .. 

 OBJEDNÁVKY - můžete psát objednávky do komentářů, momentálně na vánoční balíčky, aniž by Vámi obdarovaný viděl, že něco takového kupujete .. jelikož je to uzavřená skupina .. AKCE - chci zde dělat různé akce, výhodnější ceny, výprodeje .. 

 DOPORUČENÍ & ZKUŠENOSTI - skupina bude samozřejmě určená i k tomu, aby se zde mohly přidávat i od klientů jakékoliv příspěvky, fotky s produkty, Vaše spokojenost s nimi .. což pomůže třeba i ostatním klientům v lepším rozhodování, když moje slova nebudou stačit .. 

Takže jsem založila soukromou skupinu Salon ANDY .. kde už teď najdete všechny vánoční balíčky i s cenami Jediné co pro to musíte udělat je zažádat o přidání do skupiny, které já schválím pouze těm, co ke mně chodí .. V této době uzavření salonu si tak můžete i přesto objednat VÁNOČNÍ balíčky či jiné produkty pro sebe či své nejbližší 

ODKAZ NA SKUPINU https://bit.ly/34pWOpO