PLATBA předem

01.02.2023

Tak a máme tu první ne moc milou NOVINKU .. a tou je: P L A T B A P Ř E D E M .. co to znamená? No že mi už došla moje svatá trpělivost .. stále se děje to, že se neomluvíte i přes upozorňující sms den před návštěvou, tak pak už opravdu nevím co dělat víc a už mě to fakt nebaví :) .. 

Platba předem se bude týkat ZATÍM jen nových klientů .. anoo nepřibírám nové klienty na kosmetická ošetření (nicméně i to se může změnit ), ale na lash lifting & laminaci někoho občas někam vmáčknu .. 

- částka 500,- pro nové klienty 

- částka 300,- pro dárkové poukazy 

.. ano bude se to týkat i těch, kdo jste objednaní na dárkový poukaz (kdo je nový) .. při návštěvě Vám bude částka vrácena či využita na doplatek .. 

Platba funguje jako STORNO, které z těch nezodpovědných často těžko vymáhám .. pokud nepříjdete či se neomluvíte do 24h .. platba propadne, v opačném případě Vám bude odečtena ze služby či vrácena (pokud jde o poukaz) 

V průběhu roku bude PLATBA PŘEDEM zavedena pro VŠECHNY ONLINE rezervace .. !! PLATBA je se splatností 3 dny na účet (po neobdržení platby je rezervace zrušena) Nerada dělám takové věci, ale bohužel už to není jinak možné .. V tomto týdnu projedu všechny rezervace, kdo je tam nový či na poukaz, očekávejte SMS nebo e-mail .. 

D Ě K U J I za pochopení