ONLINE školení

20.02.2021

Přiznám se, že mi trvalo než jsem se naladila a zase namotivovala zpět na svou obvyklou pracovní vlnu a něco dělala .. !! Navíc i v téhle době totiž můžete poznat nové super lidi díky video hovorům a online školením a webinářům .. a mě tohle neskutečně nakoplo k novým věcem a projektům !! 

A co je taky super nakopávač, jsou milé zprávy od Vás všech, že se na mě a mé služby tolik těšíte a to je prostě něco co mě žene k tomu se neustále snažit a neprosedět celý lockdown u Netflixu, ikdyž co si budem .. i takové dny jsou .. vážím si Vašich milých zpráv a moc Vám všem za ně děkuji !! 

Nejsem člověk co sedí doma a nadává, že nemůže pracovat a píše všude samé negativní komentáře, jako to vidím u veliké spousty svých kolegyň z oboru .. já se ten čas snažím využít ve svůj prospěch, což se mi i daří .. a proto jsem opravdu ráda, že jsem se rozhodla přihlásit se k online kurzům k úžasné Nikola Brows 

U Nikol jsem se přihlásila rovnou na 2 kurzy .. jeden na BROW MAPPING a BROW HENNU

Ano hennu již mám, ale opakování je matka moudrosti a co je brow mapping? Tak to Vám prozradím později. 

Kdo chce najde si způsob, jak se mít dobře i v téhle době, mě to trvalo trochu déle po totální podzimní demotivaci ke všemu .. Ale všechno chce svůj čas.

Děkuji že jste tu stále se mnou! Vaše ANDY