NU SKIN

03.03.2021

Věřím, že spoustu z Vás touto zprávou potěším, když řeknu, že jsem začala spolupracovat s firmou NU SKIN, která se řadí mezi světové špičky v technologiích pro domácí péči! A domácí péče je teď to jediné co člověk pro sebe může udělat společně se správně zvolenými produkty. 

 Často jste se mě na tyto technologie ptaly a tak jsem se rozhodla je pro Vás vyzkoušet a nabídnout Vám je dokonce i za zvýhodněné ceny.

Jsou to technologie POUZE na domácí použití s okamžitým efektem a zabere Vám to opravdu málo času a pro ty z Vás, kterým kosmetika chybí stejně jako mě, tak to alespoň malinko nahradí mou péči.

Brzy se můžete těšit na mé recenze a spokojenost díky používání čistícího kartáčku LUMI SPA a co vůbec jaká technologie obnáší a jaké jsou výsledky. Ze salonu moc dobře víte, že nedoporučuji nic co nemám vyzkoušené a s čím já sama nejsem spokojená !! 

NENÍ to žádná změna značky kosmetiky či čehokoliv jiného, je to pouze doplňkový prodejní sortiment k domácí kosmetické péči.

Bohužel nikdo neví, kdy budeme mít příležitost znovu salony otevřít a na jak dlouho, tak než budete mít zase mojí péči v salonu, můžete si udělat pořádný beauty relax a dopřát své pleti to nej i sami doma.

Opatrujte se a snad se brzy uvidíme ..Vaše ANDY