NÁKUP produktů

27.11.2020

Dnešní doba vyžaduje jisté změny, proto se pro ně rozhodla i kosmetická značka MALU WILZ, se kterou spolupracuji. Jak jistě víte, MALU WILZ je profesionální kosmetická značka, což znamená, že ji nemůžete sehnat nikde volně přístupnou ke koupi. Jen v kosmetických salonech nebo přes kosmetičky či obchodní zástupkyně. To byl i jeden z důvodů, proč mě tato značka tak zaujala.

NYNÍ přichází s NOVINKOU a možností zakoupení produktů pro klienty kosmetiček, které pracují s touto značkou. Nebude se jednat o klasický e-shop s volně přístupným objednáním pro každého. Objednat produkty bude možné pouze přes REGISTRACE díky kódu, který dostanete od své kosmetičky.

Ceny produktů na webu se mohou malinko lišit od těch, na které jste zvyklé u mě v salonu. Nejedná se, ale o tak veliké cenové rozdíly, pouze jen o pár desítek korun. Ceny v salonu mám pouze zaokrouhlené na celé ceny. 

PŘÍKLAD 

Cena na webu: 243,-    Cena v salonu: 250,- 

Takže myslím, že to pro Vás nebude tolik rozhodující a pro někoho i výhodnější, že si můžete cokoliv, kdykoliv objednat a přijde Vám to rovnou domů a vy nikam nemusíte :) 

Samozřejmostí je ale poštovné, které činí při objednávce POD 2.000,- službou DPD 48,-

Při objednávce NAD 2.000,- je poštovné ZDARMA.

Věřím, že někomu tento způsob bude vyhovovat více a rád ho využije :)

Chcete svůj kód a objednat si své oblíbené produkty? 

info@andysalon.cz


Objednávat pak můžete ZDE


VÍCE informací o registraci najdete na stránce vpravo nahoře NÁKUP