BRZY se otevíraaaaa

29.04.2021

Spoustě z Vás jsem již udělala telefonem ohledně termínu radost dnes, dalším ji udělám hned zítra Bohužel to nebude jen tak a návštěva salonu je opět ovlivněna několika podmínkami, dezinfekce atd jsou samozřejmostí .. je tu ale pár novinek !! 

PODMÍNKY pro návštěvu salonu: 

- potvrzení o PCR testu, který není starší než 7 dní nebo o antigenním testu, který není starší než 72 hodin z odběrového místa (odběrovým místem je myšleno např. odběrová laboratoř, zdravotník v podniku .. ) 

- potvrzení zaměstnavatele, že byl proveden samotest s negativním výsledkem ( samotest nesmí být proveden před více než 72 hodinami) 

- čestné prohlášení, že byl antigenní test určen pro samostestování proveden ve škole ne déle než před 72 hodinami (je uznáván i samotest ze školy) 

- potvrzení o očkování - minimálně 14 dní po druhé dávce u dvoudávkové vakcíny nebo po první dávce v případě jednodávkové vakcíny, klient se musí prokázat potvrzením MZ potvrzením o prodělání onemocnění Covid 19 a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 90 dní 

TESTOVÁNÍ 1x týdně platí samozřejmě i pro mě !! Takže každé pondělí budu navštěvovat odběrné místo Vividus East Dvůr Králové nad Labem !! Věřím, že to společně zvládneme 

 ONLINE REZERVACE budou spuštěny, až budu mít objednanou stálou klientelu 

DÁRKOVÉ poukazy s propadlou platností lze bez problému využít 

 STOP stav pro nové klienty stále platí 

Moc se na Vás už těšiiiim .. Vaše ANDY