Beauty Master 2019

03.11.2019

V pátek 1/11 jsem se zúčastnila naprosto úžasné kosmetické konference BEAUTY MASTER v Praze.Veškerá organizace, časový plán, milé dárečky, všechno naprosto báječné .. tímto opravdu gratuluji a děkuji organizátorkám cele akce, za tak skvělý den.

Bylo tam mnoho zajímavých a velice užitečných přednášek ohledně zdraví, životního stylu, marketingu, make-upu ..

Mě však nejvíce zaujala přednáška od MUDr. Jana Vojáčka, která byla o zdraví žen v 21.století aneb proč tak často ženy trpí chronickými potížemi .. s panem doktorem jsem měla tu čest se setkat po přednášce i osobně, kdy mi zodpověděl i par mých otázek.

Určitě bych zde i ráda zmínila skvělou práci Pavla Bauera, který udělal nádherný make-up za pár minut technikou Airbrush. Jeho skvělou práci můžete třeba nyní sledovat v pořadu StarDance.

Poté velice inspirativní přednáška Ivy Hynkové z projektu Sebevědomá kosmetička, který vychazi z jejího života a zkušenosti, a proto jsou její rady opravdu užitečné.

A samozřejmě spoustu dalších, MUDr. Michaela Šimková byla skvělá, Ing. Monika Dvořáková, se kterou jsem se i já osobně několikrát setkala a její přednášky jsou opravdu velice užitečné co se od marketingu týče, přes přístroje až ke kosmetice jako takové.

No a nesmím zapomenout na Ambasadorku projektu Kosmetička roku, kterou je herečka a spisovatelka Vlastina Kounická Svátková, od které mám její knihu s nádherným věnovánim, děkuji ♥️

Zkrátka opravdu úžasný den plný skvělých informaci v nádherném prostředí Hotelu Grandior.

Už teď se těším na příští rok 🌸

🖤 Beauty Master CZ
🖤 Vizážista Pavel Bauer
🖤 Dinair Airbrush MakeUp
🖤 MUDr. Jan Vojáček, CFMP
🖤 Sebe-vědomá kosmetička
🖤 MUDr. Michaela Šimková
🖤 Monika Dvořáková - bk
🖤 Vlastina Svatkova