Kosmetické ošetření CHAMPAGNE

(90 minut)

Luxusní ošetření, které zpomaluje stárnutí pleti pomocí silných schopností hroznů s extraktem ze šampaňského. No kdo by nemiloval šampaňské .. a víte, jaké je jeho kouzlo? 

Šampaňské je vyhledávané luxusní zboží a se svým názvem ''tekutá euforie'' se stalo nezbytným doplňkem luxusního života vyšších tříd. Pravé šampaňské je zážitek! A tak je tomu i při kosmetickém ošetření CHAMPAGNE!

Šampaňské a jeho kosmetický efekt:  výtažek ze šampaňského, který je používán v kosmetických produktech MALU WILZ pro ošetření CHAMPAGNE, je získán z jadérek hroznového vína. Je to silný antioxidant, který ochraňuje kolagen a elastin před stresem, podporuje zdravé buňky a pružnost pokožky. 

Šetrný peelingový krém s velice jemnými jadérky z hroznového vína, který odstraňuje odumřelé buňky a okamžitě oživí pleť. Ve spojení hroznového pudru a mandlového oleje, peeling vyživuje suchou pokožku a činí jí měkčí a pružnější. 

Součástí ošetření je i luxusní koncentrát s extraktem ze šampaňského a kyselinou hyaluronovou, které je zapracované červeným světlem (chromoterapie) pro ještě lepší a viditelnější účinek ihned po ošetření. Tento luxusní koncentrát poskytuje pleti intenzivní hydrataci, posiluje pružnost a chrání kolagenní a elastická vlákna před poškozením a degenerací. Navíc krásně vyhlazuje vrásky.

I při masáži je Vám poskytnuta ta nejlepší péče luxusním masážním gelem s extraktem ze šampaňského s jemným třpytem. V kombinaci s mandlovým olejem dodá gel pokožce sametovou jemnost.  

Poslední produkt v tomto ošetření s extraktem ze šampaňského je luxusní sametová maska s hebkou strukturou. Na pleti zanechává pocit luxusu a vitality. Kyselina hyaluronová, která je v masce též obsažena, zachovává na pleti mladistvý vzhled a chrání ji před ztrátou hydratace. 

VEŠKERÉ tyto produkty jsou VEGANSKÉ, ptáte se co to znamená? Vysvětlení najdete ZDE!

Kosmetické ošetření CHAMPAGNE je vhodné pro pleť suchou, dehydrovanou a náročnou, s příznaky stárnutí. 


  • odlíčení
  • peeling s jadérky z hroznového vína

  • ošetření ultrazvukovou špachtlí

  • úprava obočí

  • luxusní koncentrát s extraktem ze šampaňského

  • Chromoterapie červeným světlem pro vyhlazení vrásek

  • masáž dekoltu, krku a obličeje třpytivým gelem

  • luxusní a sametová maska na obličej, krk a dekolt

  • závěrečná péče s denním líčení