ANDIE

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ ANDIE

(Délka ošetření 120 minut)

V dnešní době mnoho klientek bojuje s pigmentovými skvrnami. Kosmetické ošetření ANDIE umí stávající pigmentové skvrny výrazně zesvětlit a zabránit vzniku nových! Jde o úžasnou kombinaci anti-age účinku a zesvětlení pleti. Pleť je po ošetření projasněná, vyvážená a viditelně krásná.

Zesvětlující kaviárové ošetření ocení především klienti, kteří požadují dlouhodobý viditelný efekt, zlepšení a vyhlazení pleti a také zpomalení procesu stárnutí pleti. V tomto ošetření jsou kombinovány produkty s ovocnými AHA kyselinami a produkty řady Brightening Caviar. V produktech řady Brightening Caviar jsou hlavními účinnými látkami:

1) Speciální vybělující komplex, který redukuje vývoj melaninu v pleti a zabraňuje prostupování melaninu do vyšších vrstev pleti a šetrně zesvětluje stávající pigmentové skvrny, aniž by současně zesvětloval i jejich okolí.

2) Kaviárový extrakt, který zvyšuje schopnost pleti vázat hydrataci, podporuje tvorbu kolagenu a posiluje a remineralizuje pleť.

3) Vitamín C, který pleť jemně a šetrně zesvětluje.

Kosmetické ošetření ANDIE je určeno pro klienty s vysokými nároky. Výsledkem je zesvětlená, projasněná a vyhlazená pleť.